Workshopy jsou určeny všem rodičům, kteří se chtějí dozvědět více o péči o děti, o výchově a vzdělávání, o zdraví dětí a dalších zajímavých tématech. Vzdělávání rodičů na workshopech vedou odborní lektoři různých povolání (pedagogové, zdravotníci, sociální pracovníci), kteří s danou problematikou přicházejí při výkonu své profese denně do styku. Rodičům poskytnou mnoho zajímavých informací, proberou s nimi jednotlivá témata, poradí a dají prostor pro otázky a diskusi. Během workshopu je zajištěno hlídání dětí.

Aktuálně vypsaná témata workshopů:

  • „Jak uvažovat o penězích“Jaké nástrahy jsou u úvěrů, půjček, hypoték, překlenovacích úvěrů. Co od nich čekat a na co si dát pozor …Vše, co Vás bude zajímat o hospodaření a nakládání s penězi.
Na workshopy pro rodiče navazují aktivity tréninkového střediska Učíme se spolu, kde rodiče již společně s dětmi posilují své rodičovské kompetence.

Termíny workshopů:

12.10.2019 ve 14,00 – Azylový dům pro matky s dětmi Hannah Orlová   12.10.2019 v 16,00 – Azylový dům pro matky s dětmi Sára Petrovice u Karviné   21.10.2019 ve 14,00 – Azylový dům pro matky s dětmi Armády spásy Havířov  

Zaujala Vás naše nabídka?

Na veškeré otázky k organizaci workshopů vám rádi odpoví pracovníci poradny Spolu na telefonním čísle 735 12 18 13 nebo e-mailu poradna@rodicespolu.cz